Tanszakaink

Zongora

A tanszak tanárai, tanítási helyeik címe
Katz Ágnes Bárczi Géza Ált.Isk. Bárczi Géza u.2
Király Miklós Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Malya Jánosné Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20
Plósz Csilla Titanilla Medgyessy Ferenc Ált. Isk. Medgyessy Ferenc u.2-4.
Csillaghegyi Ált.Isk. Dózsa György u.42.
Tőkés-Bodor Andrea Csillaghegyi Ált.Isk. Dózsa György u.42.


Hegedű

A tanszak tanárai, tanítási helyeik címe
Fáth Helga tanszakvezető Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Kakuk Anna Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Kékesiné Tatai Anna Aquincum Ált.Isk. Arató Emil tér 1.
Papp Csilla Első Óbudai Ált.Isk. Vörösvári u.93.
Krúdy Gyula Ált.Isk. Gyógyszergyár u. 22-24
Radics Mihály Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Rudolfné Lakatos Zsuzsa Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Keve-Kiserdő Ált.Isk. Keve u.41.
Tóthné Benkő Krisztina Aelia Sabina központ Harrer Pál u.7.
Medgyessy Ferenc Ált. Isk. Medgyessy Ferenc u.2-4.


Cselló

A tanszak tanárai, tanítási helyeik címe
dr. Fülöpné Gila Katalin Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20.
Gyurkó Julianna Óbudai Nagy László Ált.Isk. Váradi u.15/b
Aquincum Ált.Isk. Arató Emil tér 1.
Haraszti Erika tanszakvezető Aelia Sabina központ Harrer Pál u.7.
Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20.
Türk Péterné Aelia Sabina központ Harrer Pál u.7.
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.


Gitár

A tanszak tanárai, tanítási helyeik címe
Reményi Árpád Csillaghegyi Ált.Isk. Dózsa György u.42.
Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
Sarlós Zsuzsa Aquincum Ált.Isk. Arató Emil tér 1.
Soós Lilla Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20.
Szücsi Balázs Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20.
Krúdy Gyula Ált.Isk. Gyógyszergyár u. 22-24
Topa Zoltánné tanszakvezető Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
Pintérné Kónya Beáta Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20.
Első Óbudai Ált.Isk. Vörösvári u.93.


Fafúvós

A tanszak tanárai, tanítási helyeik címe
Bokorné Győri Laura furulya Csillaghegyi Ált.Isk. Dózsa György u.42.
Mustármag Keresztény Óvoda, Ált.Isk.és Gimnázium Templom u.5.
Takácsy Tamás furulya Első Óbudai Ált.Isk. Vörösvári u.93.
Trautsch Éva furulya Aquincum Ált.Isk. Arató Emil tér 1.
Trautsch Ildikó furulya Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Pápista Andrea fuvola Aelia Sabina központ Harrer Pál u.7.
Török-Papp Tímea fuvola Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
Boross Enikő furulya, oboa tanszakvezető Aelia Sabina központ Harrer Pál u.7.
Trinh Hoang Hai furulya, klarinét, szaxofon Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
Lévai-Nagy Péter furulya, fagott Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
Keve-Kiserdő  Ált.Isk. Keve u.41.


Rézfúvós

A tanszak tanárai, tanítási helyük címe
Komlóssyné Losonczy Gabriella trombita, tanszakvezető Óbudai Nagy László Ált.Isk. Váradi u.15/b
Czentnár Dezső kürt Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Sándor Gergely furulya, harsona Óbudai Nagy László Ált.Isk. Váradi u.15/b


Ütő

A tanszak tanárai, tanítási helyük címe
Iván Gábor Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Kovács Tibor Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.


Magánének, orgona, hárfa

A tanszak tanárai, tanítási helyük címe
Bartl Erzsébet orgona Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Szederkényinl Horváth Márta hárfa Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Dr.Verebélyiné Lugosi Melinda magánének Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.


Szolfézs

A tanszak tanárai és tanítási helyeik címe
Bottkáné Kollár Júlia Első Óbudai Ált.Isk. Vörösvári u.93.
Dr.Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. Szérüskert u.40.
Farkas Dorottya Krúdy Gyula Ált.Isk. Gyógyszergyár u. 22-24
Óbudai Nagy László Ált.Isk. Váradi u.15/b
Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
dr.Kertészné Bollók Teréz Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Tímár u. 13/b.
Kenessey László Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Mezeiné Topa Orsolya Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Pócza Zsuzsanna Aquincum Ált.Isk. Arató Emil tér 1.
Keve-Kiserdő Ált.Isk. Keve u.41.
Rostetter Szilveszter zeneirodalom, zeneelmélet Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Szigetiné Horváth Zsuzsanna tanszakvezető Kerék Ált.Isk. és Gimnázium Kerék u.18-20.
Takátsné Bán Júlia Mustármag Keresztény Óvoda, Ált.Isk.és Gimnázium Templom u.5.
Bárczi Gáza Ált. Isk. Bárczi Géza u.2
Csillaghegyi Ált.Isk. Dózsa György u.42.
Váradi Erika Medgyessy Ferenc Ált. Isk. Medgyessy Ferenc u.2-4.


Korrepetítorok

Czentnár Judit
Héja Benedek
Mészáros Pálma
Rostetter Szilveszter
Tőkés-Bodor Andrea


Néptánc

A tanszak tanárai, tanítási helyeik címe
Baloghné Vatai Barbara néptánc, folklórismeret, népzenetörténet Medgyessy Ferenc Ált.Isk. Medgyessy Ferenc u.2-4.
Csiki Gergely Medgyessy Ferenc Ált.Isk. Medgyessy Ferenc u.2-4.
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Ónodi Béla Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf u.10.
Turcsánné Horváth Annamária népiének, ruhatár Medgyessy Ferenc Ált.Isk. Medgyessy Ferenc u.2-4.


Képzőművészet

A tanszak tanárai, tanítási helyük címe
Gecséné Kovács Viktória festészet Első Óbudai Ált.Isk. Vörösvári u.93.
Győrődyné Ónodi Katalin tanszakvezető, grafika, fazekas, Óbudai Nagy László Ált.Isk. Váradi u.15/b
Polyák Aida grafika Óbudai Nagy László Ált.Isk. Váradi u.15/b
Pozsgai Fruzsina grafika, kerámia Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. Harrer Pál u.7.
Szűcs Orsolya kerámia Dr.Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. Szérüskert u.40.
Tóth Márta festészet, kerámia Első Óbudai Ált.Isk. Vörösvári u.93.
Varga Ágnes grafika Fodros Ált.Isk. Fodros u. 38-40.
Veres Andor grafika Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Isk.és Óvoda Fényes Adolf.u.10.